Dla Sponsorów

Zostań sponsorem

Sponsoring kultury to nie reklama. To prestiż.123

LMF2015_RAPORT MEDIALNY

Bezpośrednie związanie się z tak wyjątkowym wydarzeniem artystyczno-kulturalnym, jakim jest „Festiwal Kinetycznej Sztuki Światła” w Łodzi stanowi długofalową inwestycję w kreowanie wizerunku firmy. Festiwal stanowi połączenie wydarzeń z zakresu kultury, sztuki oraz promocję innowacyjności i nowoczesnych, ekologicznych technologii. To dynamika pozwalająca w inny, fascynujący sposób przyczynić się do zwiększenia sukcesów promocyjnych firmy. Stałe partnerstwo świadczy o zaangażowaniu firmy w podnoszenie jakości życia społeczności, co istotnie wzmacnia postrzeganie jej wizerunku rynkowego.

W szczegółowo opracowanym pakiecie sponsorskim proponujemy Państwu zróżnicowane formy współpracy, dostosowane do potrzeb i możliwości Państwa firmy.

W zależności od Państwa stopnia zaangażowania, proponujemy nadanie tytułu i pakietu: Sponsor, Mecenas Projektu, Partner Srebrny, Partner Złoty, Partner Diamentowy, Partner Strategiczny, Partner Główny lub Partner Tytularny.

Jeśli pragną Państwo zaangażować swoją firmę w prestiżowe społeczno-kulturalne działalnia Fundacji, serdecznie zapraszamy do współpracy. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i udzielimy szczegółowych informacji w ciągu 62 godzin.

telefon: (42) 207 21 55, 505 952 798
e-mail: biuro@lmf.com.pl