Pomóż stworzyć instalację na Festiwal Światła i zgarnij gadżety od Gouda Works!

gouda

Od początku funkcjonowania festiwalu zależało nam, aby Light.Move.Festival. łączył sztuki wizualne z elementami ekologicznych, innowacyjnych technologii oraz wielokulturową i eklektyczną architekturą.
Tworząc instalacje, staramy się wykorzystywać jak najwięcej produktów poddanych recyclingowi, dzięki czemu możemy tchnąć w nie drugie życie.

Jest lato, co oznacza, że jest gorąco.
Lejący się z nieba żar powoduje, że chętniej sięgamy po wodę i inne napoje chłodzące. Tylko co potem zrobić z plastikową butelką?

Zamiast wyrzucać ją do kosza, zbierz 49 kolejnych butelek, które będziesz mógł wymienić w siedzibie Fundacji Lux Pro Monumentis (ul.Piotrkowska 86, od poniedziałku do piątku,w godzinach 11:00-19:00) na koszulkę festiwalową autorstwa GOUDA WORKS.11817022_896692570407603_6590469628486065988_n

50 butelek = koszulka festiwalowa autorstwa GOUDA WORKS

Wymagania dot. butelek:
– muszą być półtoralitrowe,
– muszą mieć korek,
– przezroczyste/niebieskie/zielone (typowe dla butelek po wodzie mineralnej),
– dno w kształcie kwiatka,
– nie mogą być zgniecione.

Po co nam tyle butelek?

Do jednej z tegorocznych instalacji będziemy potrzebować ogromną ilość plastikowych butelek po wodzie i sami nie damy rady tylu wypić. Pamiętacie jak skończył smok w historii o Szewczyku Dratewce? No właśnie…

Czy można dostarczać butelki na raty?
Przewidzieliśmy taką opcję. Można dostarczać butelki na raty.

Do Light.Move.Festival.Łódź 2015 – V edycja [Festiwal Kinetycznej Sztuki Światła - Festival of Kinetic Art of Light]] pozostały 2 miesiące!
Namówcie chłopaka/dziewczynę/rodziców/dziadków/sąsiadów do pomocy w zbiórce i razem z nami stwórzcie instalację na Festiwal Światła 2015!

Zbiórka butelek trwa do 31 sierpnia 2015 r.